Ruszają zapisy na Gminny Uniwersytet Trzeciego Wieku

Ruszają zapisy na Gminny Uniwersytet Trzeciego Wieku. Na zgłoszenia czekamy do 8 maja. Można je składać osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Leszno albo wysłać do nas pocztą elektroniczną na uniwersytet@aktywneleszno.pl. Formularze zgłoszenia dostępne są w Urzędzie Gminy Leszno oraz na stronie www.aktywneleszno.pl. Przypominamy, że początek zajęć już 13 maja o godzinie 17.30. Opłata za pierwszy semestr wynosi 30 złotych.

Wykład inauguracyjny pod tytułem „Niemen – niewątpliwie jeden z najbardziej charyzmatycznych artystów polskiej estrady“ poprowadzi znany wykładowca, mgr Igor Pogorzelski.

Igor Pogorzelski ukończył studia reżyserii dźwięku w Uniwersytecie Muzycznym w Warszawie, gdzie przez kilka lat był asystentem. Reżyser dźwięku i konsultant muzyczny w polskich filmach fabularnych. W roku 2004 współtworzył cyfrowe archiwum Polskiego Radia i Uniwersytetu Muzycznego. Współpracuje z Filharmonią Narodową, Orkiestrą Polskiego Radia i Operą Narodową z dziedzinach cyfrowej rejestracji i masteringu nagrań i multimediów. Odbył szereg staży w dziedzinie zaawansowanych technologii dźwięku i systemów radiowych w Niemczech, Szwajcarii, Francji i Wielkiej Brytanii. Prowadzi seminaria z dziedziny muzyki i dźwięku w filmie oraz technik radiowych dla potrzeb pracowników radia, telewizji i uczelni artystycznych. Jego wykłady na innych uniwersytetach III wieku cieszą się ogromną popularnością.

 

Kontakt tel. 781 235 047

Opłata semestralna wynosi 30 zł. Wpłat można dokonywać gotówką przy rejestracji w Urzędzie Gminy lub w ciągu 7 dni od daty rejestracji przelewem na konto bankowe.

Numer rachunku bankowego:

12 1240 6348 1111 0010 8954 3882

Stowarzyszenie Aktywne Leszno
ul. Sochaczewska 47/12
05-084 Leszno

W tytule przelewu proszę wpisać: opłata semestralna oraz imię i nazwisko studenta

Ściągnij wypełniony druk przelewu

 

Wymagane dokumenty:

Zgłoszenie studenta (word / pdf)
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych (pdf)

Regulamin studiów (pdf)
Harmonogram Gminnego Uniwersytetu Trzeciego Wieku semestr wiosenny 2019 r. (pdf)