Najładniejszy ogród wybrany!

W sobotę 29 września wyłonieni zostali laureaci pierwszej edycji konkursu na najładniejszy ogród Gminy Leszno, który zorganizowało Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Leszno wraz z Aktywnym Lesznem.

Niełatwe zadanie spoczęło na barkach komisji konkursowej, która oceniała ogrody zgłoszone do konkursu. Członkowie komisji w czerwcu i w sierpniu odwiedzili wszystkich uczestników wydarzenia aby zgromadzić niezbędne informacje potrzebne do wydania werdyktu. Ewa Grot, członkini komisji przyznała, że żaden z jurorów nie spodziewał się aż tak wysokiego poziomu konkursu a mieszkańcy gminy doskonale sobie radzą jako ogrodnicy. W końcu, po kilku tygodniach oczekiwania, nazwiska zwycięzców wyczytał Dariusz Iwanek, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Gminy Leszno:

I miejsce – Pan Bogdan Pełka (statuetka pamiątkowa, karta podarunkowa do OBI na kwotę 500 zł, voucher Skynet na kwotę 500 zł);

II miejsce – Pan Leszek Baranowski (karta podarunkowa do OBI na kwotę 300 zł, upominki rzeczowe);

III miejsce – Pan Mirosław Dybaś (karta podarunkowa do OBI na kwotę 200 zł, upominki rzeczowe).

Ponadto dla wszystkich uczestników konkursu upominki ufundowała komisja konkursowa oraz firma Plantico.

Wręczenie nagród odbyło się w cukierni „Dwie Babeczki”, która wszystkim uczestnikom i zaproszonym gościom zaserwowała okolicznościowy tort.

Gratulujemy wszystkim laureatom i do zobaczenia w przyszłym roku!

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę sponsorów: Skynet, Plantico i All-Pro-Polska.