Pomoc dla siatkarki z Leszna

Niektórzy z Was znają Olę osobiście, a inni pamiętają akcję z zeszłego roku. To mieszkanka Leszna, bardzo uzdolniona siatkarka. Młoda, pracowita i ambitna. Gra w drużynie kadetek w ESPES Sparta Warszawa. Na początku czerwca w turnieju rozegranym w Aleksandrowie Łódzkim Ola dostała wyróżnienie indywidualne dla najlepiej przyjmującej. To nie jest pierwsza i na pewno nie ostatnia nagroda.

Talent jednak, jak wiemy, w życiu nie wystarcza, potrzeba też rzeczy bardziej przyziemnych – pieniędzy. Ola ma wszystko oprócz pieniędzy właśnie. I tu pojawiamy się my – cali na biało. Podobnie jak rok temu zbieramy na obóz sportowy. W zeszłym roku dzięki Waszej hojności szybko poszło. Ola dostała pieniądze na obóz i na nowe buty.

W tym roku połowę roboty zrobiła już Pani Iwona Lewandowska, przekazując na szczytny cel 1000 złotych. Siatkarka siatkarce. Z tej sumy Ola kupiła buty i zapłaciła pierwszą ratę za obóz. Do 15 lipca musi zapłacić kolejną – 900 złotych. Serdecznie namawiamy do wsparcia lesznowskiego talentu.

Pieniądze można wpłacać na konto naszego Stowarzyszenia z tytułem przelewu „Ola”.

92 1240 2164 1111 0010 6814 4563 (Pekao S.A.)